Movies
Ratings
320
GattacaRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
The Devil All the TimeRated ★ 4.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
The Old GuardRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 2.5
Fight ClubRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
ArgoRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 2.5
6 UndergroundRated ★ 2.5
Start-UpRated ★ 3.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0