Movies
Ratings
515
F1: The MovieRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.0- Lost in StarlightRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0- Lost in the MountainsRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Fifty Shades FreedRated ★ 0.5
Fifty Shades DarkerRated ★ 1.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.5