Movies
Ratings
422
Mr. NobodyRated ★ 2.5- What's Wrong with Me? kkRated ★ 4.5
- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Cold WarRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Pale MoonRated ★ 3.5
McQueenRated ★ 4.5
MagnoliaRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 3.0
All the Money in the WorldRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 1.5
Black PantherRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 2.5- Steel RainRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5