Movies
Ratings
1304
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
HoneySweetRated ★ 1.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 2.5
The FlashRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0- All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
NopeRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0