Movies
Ratings
713
UsRated ★ 3.5
Take PointRated ★ 2.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
The RuinsRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
11 A.M.Rated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
JokerRated ★ 2.5
I Am a HeroRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 3.5