Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Treasure PlanetRated ★ 3.5
Sausage PartyRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.0