Movies
Ratings
95
Bird BoxRated ★ 5.0
The Light Between OceansRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 2.5
American MadeRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.0
Wind RiverRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
GoldRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 4.5
AlliedRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 3.0