Titles you rated
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
Licorice PizzaRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5- Train DreamsRated ★ 3.5
100 Yen LoveRated ★ 3.0- Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
Toni ErdmannRated ★ 4.5
MisericordiaRated ★ 4.5
SolarisRated ★ 5.0- It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Hard TruthsRated ★ 3.5
Asako I & IIRated ★ 4.5
UndineRated ★ 4.0
StalkerRated ★ 5.0- AfireRated ★ 4.5
Ivan's ChildhoodRated ★ 4.5
Through the Olive Trees Zire darakhatan zeytonRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0