Movies
Ratings
35- ActressesRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
StokerRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Our SunhiRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
Family TiesRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.0