Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 4.5
BenedettaRated ★ 3.5
ShowgirlsRated ★ 3.0
Some Like It HotRated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
ChinatownRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0- Declaration of FoolsRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Bicycle ThievesRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0