Titles you rated
- The World of LoveRated ★ 5.0
- Red NailsRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Okiku and the WorldRated ★ 4.5- The Old OakRated ★ 4.5

Fallen LeavesRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
Persian LessonsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Happy as LazzaroRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.5
Happy HourRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Power of the DogRated ★ 5.0
The Match Factory GirlRated ★ 5.0- The House of UsRated ★ 5.0
Logan LuckyRated ★ 4.0
The PostRated ★ 4.5