Titles you rated
Captain MarvelRated ★ 4.5
SolarisRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 1.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
MementoRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
PhantomRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5- Mother/AndroidRated ★ 0.5
The ThievesRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0