Movies
Ratings
500
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
Barefoot GibongRated ★ 2.5
SplitRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
Cats & DogsRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 2.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.5
Between Calmness and PassionRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
She s On DutyRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 4.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
The Amityville HorrorRated ★ 2.5
UnstoppableRated ★ 2.5
ShineRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 3.0