Movies
Ratings
1670
Re-startRated ★ 1.5
Drive My CarRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
No Time to DieRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 1.5
The Green MileRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
DuneRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 2.0