Movies
Ratings
99
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
PsychoRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
PoetryRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.5- BeatRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.0