Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 2.0
ObsessedRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0
Golden SlumberRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.5
The DreamersRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.5
Julie & JuliaRated ★ 5.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5