Movies
Ratings
1294
JokerRated ★ 3.0
RomaRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
BLUE GIANTRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.0