Movies
Ratings
156
HappyendRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
BLUE GIANTRated ★ 4.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
The SacrificeRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam SEED FREEDOMRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.0
Tokyo!Rated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0