Movies
Ratings
351
SpyRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0