Movies
Ratings
127
Feng ShuiRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.5
WonderRated ★ 3.5- Steel RainRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
A Special LadyRated ★ 1.5
DunkirkRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.5