Titles you rated
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Miss AmericanaRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The Legend of 1900Rated ★ 0.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
UnbreakableRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
CocoRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 5.0
The ShallowsRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 2.0
Bad MomsRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0