Movies
Ratings
484
FriendRated ★ 4.0
HeroRated ★ 3.5
Wonder WheelRated ★ 3.5
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5
Bad GeniusRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 2.5
The Point ManRated ★ 2.0- Kill BoksoonRated ★ 2.5
The White TigerRated ★ 3.5