Titles you rated
- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 1.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 2.5- UprisingRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0