Movies
Ratings
92
Bagdad CafeRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
The Iron GiantRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Holy MotorsRated ★ 4.0
Jodorowsky's DuneRated ★ 4.0
Steve Jobs: The Lost InterviewRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Fantasia 2000Rated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0- Day & NightRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0