Movies
Ratings
63
Little ForestRated ★ 3.0
Door LockRated ★ 4.0
First ManRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.5
RoomRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.0
Captain FantasticRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0- Fourth PlaceRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 2.5- MicrohabitatRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
ShineRated ★ 4.0