Titles you rated
- Voice OverRated ★ 5.0
SilenceRated ★ 4.5
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 5.0
Good TimeRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
The Tooth and the NailRated ★ 2.0
FrankRated ★ 4.5
Long Day's Journey Into NightRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
CarnageRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
House of HummingbirdRated ★ 4.5
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0