Movies
Ratings
470
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 3.5
The AviatorRated ★ 3.0- Sydney WhiteRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
WildRated ★ 4.0
My Own Private IdahoRated ★ 2.5
Forgetting Sarah MarshallRated ★ 4.0
Green ChairRated ★ 3.0
Leaving Las VegasRated ★ 3.5
The Science of SleepRated ★ 2.0
The RainmakerRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0
Lost in TranslationRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Change-UpRated ★ 3.5