Movies
Ratings
665- Good NewsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- A House of DynamiteRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 4.0- MandalaRated ★ 4.5
- Fin De SiecleRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 5.0
BabylonRated ★ 4.0- HarbinRated ★ 2.5
- Small Things Like TheseRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
LoveRated ★ 3.0