Movies
Ratings
259
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 2.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0