Movies
Ratings
111
The Name of the RoseRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 4.0
Sweet BeanRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 4.0
Land of MineRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Great PassageRated ★ 3.5- Over My Dead BodyRated ★ 3.0
OculusRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5