Titles you rated
The Age of AdalineRated ★ 4.0
Tinker Bell and the Pirate FairyRated ★ 2.5
Let's Go, Jets!Rated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 1.0
Swing GirlsRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 1.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 2.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0