Titles you rated
AvatarRated ★ 5.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Blue Gate CrossingRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5- MaterialistsRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 5.0- 404 Still RemainRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0