Movies
Ratings
792
The EqualizerRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 4.5- No Other ChoiceRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
The MasterRated ★ 3.0
Anyone But YouRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 5.0
PrisonersRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
WonderRated ★ 0.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5- WhiplashRated ★ 4.5