Movies
Ratings
14
SplitRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
Black BookRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
The Light Between OceansRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
Laurence AnywaysRated ★ 3.5- PauletteRated ★ 5.0
I OriginsRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 5.0