Movies
Ratings
118
Don't BreatheRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.0
Marriage BlueRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5