Movies
Ratings
592
Hidden FiguresRated ★ 4.0
ザ・タイタニックRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Love ResetRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
FallRated ★ 1.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0