Movies
Ratings
2473
A Few Good MenRated ★ 4.0
Nacho LibreRated ★ 3.0
Send HelpRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0- The King's WardenRated ★ 3.0
Stalag 17Rated ★ 3.5- HumintRated ★ 2.0
- Hi.5Rated ★ 1.5
ConclaveRated ★ 3.5- A House of DynamiteRated ★ 3.5
The GeneralRated ★ 4.5- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Railroad ManRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5- The Great FloodRated ★ 1.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Capricorn OneRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0