Movies
Ratings
277
WickedRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0- The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5- Hitman 2Rated ★ 1.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
New NormalRated ★ 3.5
My Beautiful Man ~eternal~Rated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!: The MovieRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5