Movies
Ratings
133
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
LoganRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
Super 8Rated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.0