Movies
Ratings
155
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.0- Steel RainRated ★ 3.5
The Third MurderRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
V.I.P.Rated ★ 1.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5