Movies
Ratings
603- Running ManRated ★ 3.0
HowlingRated ★ 2.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
The Good DinosaurRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 2.5
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 2.5
D-WarRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Everything Went FineRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5- Big WorldRated ★ 3.5
- BeauRated ★ 3.5
- Good NewsRated ★ 4.5
HamnetRated ★ 4.0