Titles you rated
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 2.5
HuntRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Top GunRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
FinchRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Nightmare AlleyRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0