Titles you rated

AftersunRated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.5- Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 2.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0