Titles you rated
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 4.0- Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.5- White GirlRated ★ 2.5

Moving OnRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
The Invisible ManRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0