Movies
Ratings
1088
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 5.0
Great ExpectationsRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 2.5
John WickRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Layer CakeRated ★ 4.0
The DropRated ★ 3.5
ChefRated ★ 5.0
The King of JokguRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.5
RudderlessRated ★ 5.0