Titles you rated
La La LandRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0