Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0- Heart of StoneRated ★ 2.5
WatchmenRated ★ 3.5