Movies
Ratings
354- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Mother!Rated ★ 3.0
Achilles and the TortoiseRated ★ 2.5
The Dragon DentistRated ★ 3.5
Night on EarthRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
ElleRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.0
Down by LawRated ★ 4.0
Glory to the Filmmaker!Rated ★ 4.0
Mystery TrainRated ★ 4.5
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 2.0
Blue ValentineRated ★ 5.0