Movies
Ratings
340
Tokyo StoryRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0- AfireRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Bad GuysRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Take Care of My CatRated ★ 4.0
Far from HeavenRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0- End of AnimalRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0