Titles you rated
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5- Steel RainRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 2.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 1.0
The Red ShoesRated ★ 1.0
MadagascarRated ★ 4.0